Bora Zemani shtatzënë? Veprimi i Donaldit që ngre dyshimet në rrjet (VIDEO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë pothuajse çifti më i përfolur në botën e showbiz-it, të cilët po e shijojnë dashurinë e tyre, e kohë pas kohe edhe ndajnë momente të bukura edhe me publikun e fansat e tyre.

Së fundmi një video po qarkullon në rrjet se Bora është shtatzënë.

Në video shihet teksa çifti shihen të buzëqeshur dhe Donaldi i afrohet duke ia përkëdhelur barkun moderatores, kështu duke shtuar dyshime për një shtatzani.

Por që nuk ka asgjë të konfirmuar nga çifti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


Shtuar 16.02.2023 13:30