“Akoma më rreh zemra për të”, Graniti flet për ish-të dashurën para Fifit (VIDEO)

Graniti ka zgjedhur të tregojë për Fifin dhe Ilirin historinë e tij të dashurisë me një vajzë nga Peja që sot e kësaj dite vazhdon ta dashurojë.

“Kam bashkëjetuar me një vajzë nga Peja. U shpenzuam shumë me njëri- tjetrin pasi rrinim gjithë ditën bashkë. Erdhi një moment që gjithçka u bë toksike. Ama ka qenë diçka shumë e fortë”, tha Graniti.

Graniti shtoi se edhe ajo ka qëne shumë xheloze, dhe një nga shkaqet e një debati mes tyre ka qenë edhe hyrja e Granitit në “Big Brother”.

Konkurrenti tregoi se ka qenë e vetmja vajzë që ka dashuruar vërtet.

Ndërsa Fifi teksa e dëgjonte tregoi se vajzat nga Peja janë më të bukurat e Kosovës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 29.10.2021 15:51