Ajo tha “Po”, Dj PM i ulet në gjunjë Sarës dhe i vendos unazën (VIDEO)

Që prej hyrjes së DJ PM në shtëpinë e “Big Brother” ai dhe Sara janë parë si një çift i mundsëhm.

Situatat e ndryshme dhe ngacmimet me njëri-tjetrin kanë vënë në dukje pëlqimin që të dy kanë, por që kanë deklaruar se do ta marrin situatën me ngadalë dhe lidhja nuk është qëllimi i tyre.

Por mbrëmjen e djeshme, Dj PM i është ulur Sarës në gjunjë duke i propozuar për fejesë dhe ka marrë një “Po” nga blogeja.

Patjetër që e gjitha ishte në kuadër të shakasë, por publiku pret zhvillime konkrete në historinë e Sarës dhe Pajtimit./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 17.11.2021 11:35