A është xheloze Ami që Ermali rrethohet vetëm nga vajza bukuroshe? (FOTO LAJM)

Ermal Mamaqi po xhiron serialin e tij të parë me titull “HOT” që pritet të nisë në vjeshtë e ku pjesë e kastit janë vajza shumë të njohura të ekranit, të bukura e super seksi. Po si ndihet Ami që Ermali rrethohet nga vajza të tilla?

E ftuar  në rubrikën “N’fermë” te “E Diell”, Marjana i bëri Amit pikërisht këtë pyetje dhe moderatorja iu përgjigj duke qeshur: “Unë? Pse? Ku? Si? Qysh? Tek?”,

Kasti i aktorëve të serialit përbëhet nga Jonida Vokshi, Ermal Mamaqi, Irgen Çela, Megi Pojani, Klea Huta, Inis Gjonin, Kastriot Çaushi, Ana Lika, Gëzim Rudi, Amos Zaharia, Erblin Bajko dhe Monika Lubonja.

Shtuar 12.07.2021 10:41