“A do ta ndryshojë raportin e tyre nusja?”, nëna e Atdheut merr gjithë vëmendjen në rrjetet sociale (VIDEO)

Atdhe Xharavina ka qenë shuma aktiv së fundmi në Instagram ku kryefjalë e postimeve të tij ka qenë nëna. Shumë popullore dhe e thjeshtë, nëna e tij ka marrë pëlqimin dhe simptatinë e ndjekësve të Atdheut.

Ish-konkurrenti i “Përputhen” dhe e ëma kanë kaluar bashkë disa ditë pushimi ku duket se i kanë shijuar na maksimum.

Mes shumë pyetjeve që Atdheu i ka bërë publikisht të ëmës ka qenë edhe: “A do ta ndryshojë raportin e tyre nusja?”.

“Jo. Nuk e besoj. Nuk kam ashu djali që mund të ndryshojë raportet. Nusen do ta kem shumë shoqe”./albeu.com/