3 gjëra kaq të thjeshta që do t’i vishni gjatë gjithë vjeshtës! (FOTO LAJM)

Ardhjen e shtatorit merreni me qetësi, pasi dhe rrobat që do të vishni në fillimin e sezonit të ri janë të tilla. Unike, të thjeshta, bazike, por në të njëjtën kohë do t’ju bëjnë të jeni frymëzim për të tjerët.

Këtë vjeshtë, mjafton të keni parasysh vetëm 3 elementë për të krijuar kombinimet që doni. Para se të kalojmë tek stina e palltove dhe streçeve, hidhini një sy çfarë do të veshim gjatë ditëve në vijim:


Shtuar 15.09.2021 14:53