Jul Deda ha “kokën” e Berishës për ditëlindje: Lider lind nuk bëhesh rrugës (VIDEO)

Jul deda feston ditëlindjen nën shoqërinë e Turjan Hysës dhe të të tjerëve.

Në tortën që i kanë bërë surprizë për ditëlindje, është vizatuar koka e Sali Berishës

“Lider lind nuk bëhesh gjatë rrugës”, shkruhet në tortë.

Ndërkohë miqtë e tij, së bashku me Turianin e ngacmojnë Jul Dedën duke i thënë së do të presë kokën e Berishës me thikë./albeu.com


Shtuar 15.09.2021 14:54