ZGJEDHJE 2021/ KQZ nxjerr rezultatet e para edhe në Devoll, kush kryeson? (FOTO LAJM)

Rezultatet para kanë dalë edhe në bashkinë e  Devollit, qarku Korçë.

Teksa janë numëruar 2 kutit e para, PS kryeson me 277 vota ose, 56.19%.

PD renditet e dyta me 182 vota ose, 36.92% dhe e treta vjen LSI me 26 vota ose 5.27%. /albeu.com/

Shtuar 25.04.2021 11:04