Durrësi në garë të “zjarrtë”, PS dhe PD kokë më kokë

Sipas projeksionit të kompanisë “Geo Cartography” që u publikua nga ABC, PD dhe PS sigurojnë nga 6 mandate, ndërsa LSI 1 mandat.

Mbetet i diskutueshëm mes PD-së dhe PS-së mandati i fundit në Durrës, ku do të vendoset nëse opozita do të kalojë në një avantazh me dy mandate apo do të kemi një rezultat të barabartë mes dy forcave më të mëdha politike në vend./albeu.com

Shtuar 25.04.2021 23:46