Yuri Kim në aksion, pas Gjiknurit dhe Alibeajt, takon Ilir Metën

Pas takimeve që zhvilloi sot me Damian Gjiknurin dhe Enkelejd Alibeajn, ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë Yuri Kim takoi kryetarin e Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Gjatë këtyre takimeve të paradites fillimisht  me Gjiknurin dhe më pas me Alibeajn, Yuri Kim ka patur në fokus të diskutimve mbarëvajtjen e zgjedhjeve vendore të 14 Majit.

Dhe mesa duket të njëjtën temë do të diskutojë edhe me Metën./albeu.com/ 


Shtuar 8.03.2023 14:32