Vrau 27-vjeçaren shqiptare në SHBA, del fotoja dhe emri i autorit të krimit

Mediat e huaja kanë publikuar emrin dhe foton e vrasësit të 27-vjeçares shqipare në SHBA, Joana Peca. Bëhet e ditur që autori i vrasjes së të resë është Benjamin Robert Williams aka Bambi, 38-vjeç.

Kujtojmë se 38-vjeçari e qëlloi për vdekje brenda makinës 27-vjeçaren, në sy të dy fëmijëve të saj të mitur.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Kopshtit Memorial ‘Ëoodlaën’ në Shën Petersburg rreth orës 17:30 të së shtunës.

Sipas hetimeve paraprake Ëilliams dhe Peca kishin një fëmijë së bashku./albeu.com


Shtuar 2.08.2021 22:29