Merret peng Kozak Braçi, momenti kur kundërshtarët e tij e shajnë dhe degjenerojnë “mbretin e Instagramit” (VIDEO)

Kozak Braçi është marrë peng nga disa shokë të rreperit kundërshtarë të tij.

Në pamjet filmike që ata kanë postuar në Tik Tok, duken qartë skenat e dhunshme kur ata e rrahin dhe degjenerojne djalin e Instagramit.

Familja e tij ka bërë denoncim në Polici për gjetjen e djalit të tyre, por ende nuk ka asnjë gjurmë të tij.

Kujtojmë se para dy javësh, Kozaku bëri një denoncim ku pretendohej se kishin hedhur lëndë shpërthyese në banesën e tij.

Kujtojmë se Kozaku ka një konflikt të hershëm me Fabio Dushkun./albeu.com


Shtuar 23.09.2021 19:58