“Unë me punë jam si biçim llogaritari, por profesion kam skulpturën”, Agron Llakaj ironizon Ramën dhe Erdogan (VIDEO)

Ka mjaftuar një moment i publikuar nga kryeministri Edi Rama në takimin me presidentin turk Rexhep Taip Erdogan, që aktori i humorit Agron Llakaj ta përdorte për ta ironizuar.

Llakaj ka nxjerr videon ku Rama i dhuron një vazo të punuar me duart e tij, Erdoganit, të cilën e ka dubluar me skenarin e filmit “Zonja nga qyteti”, mometin kur “Koçi” i prezantohet teto Ollgës.

“DUBLIM/ Dhurata e çmuar nga Rama per Erdogan…”, shkruan Llakaj.

Shtuar 20.01.2022 11:34