U kap me 1 kg “të bardhë”, del fotoja e efektivit të RENEA-s

Efektivi i RENEA-s, Xhulio Liçi 29-vjeç  u kap duke transportuar 1 kg kokainë së bashku me dy bashkëpunëtorë, Ded Nimani dhe tjetri me mbiemrin Gaci.

Ata janë kapur në aksin e vjetër Tiranë-Durrës në afërsi të Ndroqit.


Shtuar 14.05.2021 19:56