Tragjike në vetëm pak orë një aksident në Durrës, humb jetën 22-vjeçari

Një tjetër aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Sipas raportimeve, një 22-vjeçar ka ndërruar jetë pranë zonës së njohur si ura e Dajlanit.

Dyshohet se 22-vjeçari përpara se të përplaset ka pësuar një atak kardiak dhe më pas ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.


Shtuar 22.06.2024 21:25