Takim romantik në “Big Brother”, Donaldi i rrëmben puthje në buzë Bora Zemanit (VIDEO)

Me muzikë romantike në sfond, Bora Zemani dhe Donaldi janë takuar në shtepinë e Big Brother Vip.

Me ketë takim është shuar çdo thashethem i mundshëm dhe Donaldi është përlotur nga prania e Borës me të cilën kanë shijuar një puthje dhe përqafim të gjatë dhe shumë emocionuese ne pak sekonda ku i dhuroi edhe një trendafil të bardhë.

Dashuria e fortë mes të dyve është ndjerë edhe nëpërmjet kamerave edhe pse Bora refuzoi një puthje në buze nga Donaldi, të cilën vlonjati ja rrëmbeu më vonë. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Puthje…puthje”/ Ndodh takimi mes Donaldit dhe Bora Zemanit - Top Channel


Shtuar 22.10.2021 23:09