TABELA/ Garë e fortë mes ASH-AAA dhe BDI-së, ja kush kryeson (FOTO LAJM)

Sipas rezultateve të para në Diber, udhheq kandidati i , Bekim Pocest me 1993 vota përballë Hekuran Dukës së BDI. i cili ka grumbulluar deri më tani 1653 vota.

Ndërkohë, deri më tani janë numëruar 3,752.00. /albeu.com/

Më poshtë keni grafikun:


Shtuar 17.10.2021 21:28