Super lajmi për fansat, Rihanna do performojë në “Super Bowl” në 2023

Sërish e gjithë vëmendja tek Rihanna! Këngëtarja me famë botërore po përgatitet për “Super Bowl”.

Këtë lajm e ka bërë me dije vetë artistja përmes një postimi në Instagram.

Pse nuk po këndon më Rihanna?

Rihanna u largua nga muzika duke u kthyer në një sipërmarrëse.

Në vitin 2017, ajo themeloi një kompani kozmetike të quajtur “Fenty Beauty”.

Sipas raportimeve, pas këtyre kompanive Rihanna u bë gruaja më e pasur në industrinë e muzikës. Megjithatë, pjesa dërrmuese e të ardhurave të saj vijnë nga linja e bukurisë dhe tekstilit.

Forbes njoftoi se Rihanna fitoi 1.7 miliardë dollarë në 2017.

Rihanna dëshiron të vazhdojë të rrisë vlerën e saj neto dhe tani ajo ka një projekt të ri në mendje. Ndërsa fansat e saj presin një album të ri, sipërmarrja e biznesit të Rihanna-s është larg muzikës.

Epo tashmë ylli i muzikës do të rikthehet me një superperformancë vitin e ardhshëm. Sa prej jush mezi po e prisni?


Shtuar 25.09.2022 22:09