Sot zgjedhje! Lulzim Basha poston videon e fundit dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Ditën e sotme Shqipëria mban zgjedhjet parlamentare ku do të zgjedhë qeverinë që do e qeverisë për 4 vitet në vijim.

Në mëngjesin e sotëm, ndërkohë ende nuk ka votuar, kryetari i PD Lulzim Basha ka postuar një video mesazh nga disa fëmijë.

“Voto për mua”-thonë fëmijët, duke u munduar të japë një mesazh më paqësor në këtë ditë të rëndësishme pas shumë akuzave të ndërsjellta mes tyre.  /albeu.com/

 


Shtuar 25.04.2021 07:59