Skandal! Moderatorja po jepte motin, në ekran shfaqet filmi “me pullë të kuqe” (VIDEO)

Moti padyshim është informacioni më i kërkuar nga qytetarët dhe interesi është gjithmonë shumë i lartë.

Por gjatë një transmetimi në një televizion  në Uashington, teksa meteorologjia po fliste në sfond pranë hartës u shfaqe një material pornografik.

Pas këtij momenti i cili shokoi teleshikuesit, të cilën i kanë telefonuar pa pushim televizionit dhe policisë për t’i treguar lidhur me incidentin, videoja është bërë virale në rrjet.

Disa orë pas incidentit të turpshëm, televizioni kërko falje për ngjarjen, duke theksuar se një gjë e ngjashme nuk do të ndodhi më.   /albeu.com/

 


Shtuar 22.10.2021 10:44