Shoferi i “Benz-it” përplas nënën me dy fëmijët, largohet me shpejtësi

Një  automjet ka përplasur  një 35 vjeçare dhe dy fëmijët e saj të mitur në Fier mbrëmjen e sotme.

Sipas uniformave blu ngjarja ka ndodhur në lagjen “Apollonia”, një automjet tip “Benz” ka aksidentuar këmbësoren shtetasen E. B., 35 vjeçe dhe dy fëmijët e saj të mitur 7 dhe 9 vjeç dhe është larguar nga vendngjarja.

Fatmirësisht nëna dhe fëmijët ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

“Sot rreth orës 20:35, në lagjen “Apollonia”, një automjet tip “Benz” ka aksidentuar këmbësoren shtetasen E. B., 35 vjeçe dhe dy fëmijët e saj të mitur 7 dhe 9 vjeç dhe është larguar nga vendngjarja.

Shtetasja E. B dhe fëmijët ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.


Shtuar 16.05.2021 21:27

Tags: