“Shefja e diplomacisë” në aksion/ Efi-Luizit: Si guxove?!

Kiara Tito, Bledi Mane, Ronaldo Sharka dhe Efi Dhedhes janë katër ish-banorët që u rikthyen mbrëmë në shtëpinë e Big Brother Vip.

Sigurisht Efi ka nisur lojën dhe ngacmimet me Luizin.

Ajo nisi që “t’i kërkonte llogari” Luizit për tatuazhin që ai ka bërë. Efi i tha se si guxoi që të bënte tatuazhin, duke qenë se do ia bënte ajo.

Me shaka i tha se është i shpifur.

Pjesë nga biseda:

Efi: Kemi një muhabet këtu
Luizi: Për tatuazhin
Efi: Po, si guxove?
Luizi: Po ti ike
Kiara: Po bëjmë prapë po hë
Efi: Erdha, ja ku jam
Luizi: Po nuk kemi aparatura
Efi: Dal ta shoh i çik, shumë i shpifur
Luizi: E di
Kiara: Kush është i shpifur moj?
Efi: Nuk ja ka bërë mirë
Kiara: E ka qarë, ça thua. Pse nuk ja ka bërë mirë?
Efi: Se nuk ja kam bërë unë
Kiara: Mirë, do ma bësh mua ti kur të dalim, se pajisjet nuk i ke këtu
Efi: Bëjmë kërkesë të sjellin pajisjet.


Shtuar 2.04.2023 12:27