Rrëzohet autokombajna në Prrenjas, transportohet në Spitalin e Traumës drejtuesi

Një autokombajë dhe për pasojë është plagosur drejtuesi shtetasi A.D., rreth 41 vjeç, banues në Qukës, Prrenjas , i cili u transportua në Spitalin e Traumës Tiranë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Njoftimi i Policisë:

Më datë 18.07.2021, rreth orës 01:40, është rrëzuar një autokombajë dhe për pasojë është plagosur drejtuesi shtetasi A.D., rreth 41 vjeç, banues në Qukës, Prrenjas , i cili u transportua në Spitalin e Traumës Tiranë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Shtuar 18.07.2021 11:47