Reshje të mëdha breshëri në Shkodër, zbardhet qyteti (VIDEO)

Qyteti i Shkodrës është zgjuar mëngjesin e sotëm i zbardhur nga reshjet e breshërit. Rrugët e qytetit dhe i gjithë vendi është mbuluar me breshër në mes të majit, ndërkohë që të gjithë presim të vijë vera.

Trashësia e saj ka shkuar deri në 20 cm, duke qenë se reshjet kanë vazhduar gjatë gjithë natës deri në orët e para të mëngjesit të sotëm./albeu.com


Shtuar 14.05.2021 08:29