Reshje te dendura shiu dhe stuhi, edhe Tirana nën “sundimin” motit të keq (VIDEO)

Reshjet e dendura të shiut dhe stuhia kanë prekur një pjesë të madhe të vendit tonë.

Së fundmi edhe Tirana është nën “sundimin” e këtij moti të frikshëm.

Nga pamjet e siguruara nga Albeu.com shihet intesisteti i lartë e reshjeve dhe era e fortë , që në fakt sapo ka nisur dhe nuk dihet sa do të zgjasë.

Le të shpresojmë që qyteti të arrijë ta përballojë pa probleme këtë mot të pazakontë në mesin e verës./albeu.com/


Shtuar 18.07.2021 13:35