Reshje apo diell? Ky është parashikimi i motit për sot (FOTO LAJM)

Masat ajrore të qëndrueshme do të sjellin në pjesën më të madhe të vendit mbizotërim të kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta.

Por në zonat Jugperëndimore dhe Veriperëndimore parahsikohet që vranësirat herë pas herë të pësojnë zhvillim, duke krijuar reshje të pakta.


Shtuar 17.11.2021 07:20