Rastësi apo e qëllimshme? Rama mbërrin në Kuvend gjatë fjalës së Berishës

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka mbërritur në Kuvend në momentin që Berisha mban fjalën para mbështetësve të tij në hotel Rogner.

Rama duhej të ishte në orën katër, e shtyu më pas shkuarjen në Kuvend për në orën pesë dhe mbërriti atje vetëm në orën gjashtë.

Nuk e dimë nëse kjo është rastësi apo e qëllimshme. Ndoshta Rama e ka lënë fjalën e tij në këtë orar për të hequr disi vëmendjen nga Berisha./albeu.com