Priten reshje shiu në këto zona, si do të jetë moti sot

Moti do të jetë me alternime vranësirash deri në mesditë dhe më pas kthjellime.

Parashikohen reshje shiu të izoluara në veri dhe verilindje të vendit.

Ndërsa era do të fryjë me drejtim juglindje-jugperëndim me shpejtësi 1-8m/s. Valëzimi i forcës 2 ballë.


Shtuar 7.06.2021 08:07