“Nuk ka si nëna”, fitoi titullin kampion në Serie A, talentin e Interit e ushqen mamja (VIDEO)

Alesandro Bastoni është një nga talented më të mëdha që po rritet te Interi.

Mbrojtësi 22-vjeçar është një siguri për prapavijën e Kontes dhe ka qenë një nga titullarët e tij në rrugëtimin drejt titullit kampion. Por pavarësisht se pak ditë më parë ngriti lart trofeun e Serie A, brenda familjes disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë.

Mamaja mbetet mamaja dhe për të nuk ka rëndësi mosha apo fama për të treguar përkujdesje.

Në një video të shpërndarë fillimisht nga “DAZN”, Bastoni shihet nën praninë e nënës së vetë, e cila qendron me një pjatë në dorë për ta ushqyer.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Radio Sintony (@radiosintony)

Shtuar 25.05.2021 08:05