Nuk është më beqare! Sindi gjen dashurinë pas daljes nga “Për’puthen”

Sindi Loci nuk është më beqare!

Sindi Loci doli e vetme nga “Për’puthen, ndonëse ishte një nga konkurrentet që qëndroi më gjatë në program. Ajo nuk arriti të përputhej me asnjë nga djemtë në emision, por siç duket ka gjetur dashurinë e saj jashtë.

Ditën e sotme ajo ishte e ftuar në emisionin “Trotuar” për të folur për jetën e saj pas daljes nga emisioni. Ajo zbuloi se tashmë e ka zemrën të zënë dhe kështu përjashtoi mundësinë që mund të krijojë lidhje me një nga djemtë e emisionit jashtë, sidomos me Muratin.

Sindi pranoi se është e dashuruar, por nuk preferoi të jepte shumë detaje. Vetëm pasi u ngacmua më tej nga moderatori Ervin Kurti ajo tregoi se djali që i ka rrëmbyer zemrën është shumë i sinqertë dhe kjo e ka bërë të bjerë në dashuri me të.

Sindi u shpreh se shpreson që e ardhmja të jetë e gjatë me partnerin e saj. Ndërsa kur u pyet nëse ja kanë dhënë puthjen e parë njëri-tjetrit, ajo tha jo e më pas buzëqeshi.

Sindi tregoi se së shpejti do të publikojë një libër, por të dashurin e saj nuk e ka përfshirë në të.

“Nuk e kam përfshirë në libër, sepse është shkruar para 3 vitesh. Është fantashkencë, por ka dashurinë në qendër”, u shpreh Sindi.

Ndërsa kur u pyet nëse partneri i saj është shqiptar apo i huaj, ajo tha:

“Shqiptar është, nuk na ndahet zemra nga shqiptarët”.


Shtuar 4.07.2021 16:08