Askush nuk pranoi fajin! GJKKO lë në burg 14 nga 28 të arrestuarit e “Shpirtit”

Përfundon seanca për caktimin e masave të sigurisë për 28 të arrestuarit e operacionit ‘Shpirti’.

14 prej tyre janë lënë në masën e sigurisë “arrest me burg” nga GJKKO.

Për 14 prej tyre, GJKKO ka lënë në fuqi masën “arrest me burg”. Ndërkohë prokurori Maskim Sota dhe tre të arrestuarit e tjerë Ilirjan Balla, Abdyl Krasniqi dhe Luan Krasniqi janë lënë në arrest shtëpie.

Shtuar 4.07.2021 16:15