Një viktimë dhe 21 raste me COVID-19 sot në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë është regjistruar një viktimë dhe 21 raste me koronavirus.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë kryer 2.114 testime ndërkaq janë konfirmuar 111 persona të shëruar./albeu.com

Shtuar 9.06.2021 03:06