Nëse blihen vota, do ta pranoni rezultatin? Ja si i përgjigjet Basha (VIDEO)

Lulzim Basha i ftuar në Open ka folur për zgjedhjet e 25 prillit. I pyetur a do ta pranojë rezultatin nëse blihen vota ai tha:

“Më 25 prill Rama do të humbë. Këtë ai e di fare mirë prandaj i kanë mbetur veglat e Elbasanit. Edhe administrata e tij e di që këtij i ka ardhur fundi dhe më 25 prill do t’i vijë fundi politikisht. Ne do të kemi fitoren më thellë si forcë politike dhe si koalicion. /albeu.com/

Shtuar 22.04.2021 22:12