Në lidhje me ish-konkurrentin e Për’puthen, reagon Beatrix Ramosaj dhe sqaron si qëndron e vërteta

Një koment i këngëtares Beatrix Ramosaj në një prej postimeve të ish-konkurrentit të Për’puthen, Andi Artani, ndezi dyshime për raportin mes tyre.

Por këngëtarja ka vendosur të sqarojë gjithaçka për të mos lënë vend për dyshime. Përmes dy statuseve në rrjetin social Tëitter, Beatrix sqaron se është beqare dhe po i dedikon kohë vetëm vetes.

“Do filloj do ruhem. S’do i komentoj më as mamit se mos na lidhni bashkë”, shkruan mes të tjerash Beatrix.


Shtuar 13.07.2022 19:37