Mori vota më shumë se Kujtim Gjuzi, kush është ish-kandidatja në Durrës që mbush rrjetin me foto joshëse

Vajza që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, por nuk mundi të siguronte një karrige.

Anita Dervishi mbante numri 3 në listën e kandidatëve, në qarkun e Durrësit për partinë e kreut të Konservatorëve, Kujtim Gjuzi, i cili u regjistrua në KQZ me “Aleanca Bashkimi Popullor ABEOK” ndërsa mundi të marrë vetëm 4 vota nga qytetarë.

Ndërkohë, vetë kreu i partisë, Kujtim Gjuzi ka siguruar vetëm 2 vota.

Ajo që bie lehtësisht në sy janë fotot e Anita Dervishit, me poza dhe veshje provokuese dhe ku nxjerr në pah linjat trupore. /albeu.com/

 

 


Shtuar 5.05.2021 12:48