Milani bën detyrën dhe merr kreun i vetëm (VIDEO)

Milani mposht Torinon 1-0 dhe ngjitet në krye të Serie A.

Nëntë fitore dhe një barazim për kuqezinjtë e Piolit q tani kanë 28 pikë, tre më shumë se Napoli.

Ndeshja në San Siro u vendos nga goli i Olivier Giroud në minutën e 13-të të pjesës së parë. /albeu.com/


Shtuar 26.10.2021 22:48