Meta për pjesëmarrjen në zgjedhje: Faleminderit Tirona jonë kampion

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka reaguar sërish përmes një postimi në Facebook, në lidhje me zgjedhjet që u mbajtën sot.

Meta ka falenderuar Shqipërinë dhe në veçanti Tiranën, për pjesëmarrjen rekord në zgjedhje.

“Faleminderit Shqipëria!

Faleminderit Tirona jonë kampion!

Rekord pjesëmarrjeje!

Triumf i besimit te Demokracia”, shkruan Meta./albeu.com

Shtuar 25.04.2021 21:24