Meta në bregdet me dy miq nga Kosova, zbulohet ku po e kalon fundjavën

Ilir Meta ka gjetur kohën për të kaluar fundjavën larg Tiranës, teksa shfaqet në bregdet.

Kreu i Shtetit ka zgjedhur “Kepin e Rodonit” dhe bregdetin mahnitës të Adriatikut për të kaluar të shtunën dhe përkrah tij ka edhe dy miq nga Kosova.

“Sot në Kepin e Rodonit me Ajshen dhe Ekremin, miqtë nga Ferizaj”, shkruan Meta në Facebook. /albeu.com/

foto galeri