Me presh e tranguj në Kuvend, godet sërish deputeti lushnjar (FOTO LAJM)

Deputeti demokrat i Lushnjës, Saimir Korreshi është bërë një personazh i njohur për politikën me deklaratat e tij popullore.

Ndërkohë që vijon protesta e fermerëve të Myzeqesë dhe Lushnjës, Korreshi i është drejtuar Kuvendit me dy produkte; presh dhe kastravecë.

“Rruges per ne Parlament. Duke i sjell produkte BIO qeverise direkt nga fermeret e Myzeqese”, shkruan ai në Facebook./albeu.com


Shtuar 15.11.2021 12:59