“Më pëlqejnë bad-boys”, Kejvina Kthella flet pa doreza: Kam ndihmuar të dashurin kur ishte pa punë

Modelja Kejvina Kthella ishte e ftuar këtë mbrëmje në “Goca dhe Gra”, ku si rrallë herë foli edhe për dimensionet e jetës së saj personale.

E pyetur nga moderatoret se cili do të ishte partneri ideal për të, modelja tha se së pari, i pëlqen mirëqenia.

“Duke u bazuar te vetja ime, më pëlqen shumë pamja e jashtme. I gjatë, bjond. Gjatësinë e kam pak problem. Sheik jo. Mua më pëlqen mirëqenia sesa materializmi. Do më pëlqente të kisha dikë që ka njëfarë pozite, gjërat e tjera janë plus. Janë shumë faktorë që duhet të plotësojë”- tha Kejvina.

Me nota humori, Kejvina tha se i pëlqejnë ‘bad-boys’ dhe prandaj shpesh herë e ndjekin problemet.

“Kam pasur një lidhje me dikë që ka qenë pa punë. Me lekë nuk e kam mbajtur, por e kam ndihmuar. Kjo lidhje ka qenë pasi jam bërë e njohur. Nuk ka zgjatur shumë, kushedi pse (qesh). Ishte shumë i bukur. Më ndjekin hallet, se më pëlqejnë ‘bad-boys’”.

Modelja tregoi edhe çmendurirat që ka bërë në një lidhje dashurie.

“Kam bërë çmendurira. Kam marrë avionin pa thënë gjë fare, thjesht më ka gjetur aty. Nëse e them sa orë fluturim, e kuptoni se ku pastaj. Edhe për mua kanë bërë çmendurira. Njëherë dikush kishte mbajtur rreth një muaj WhatsApp-in tim”- tha Kejvina.


Shtuar 30.11.2022 23:18