Makina përplas 72-vjeçarin në Fushë-Krujë

Një aksident ka ndodhur në Fushë -Krujë pak minuta më parë ku një makinë ka përplasur një shtetas, 72-vjeçar duke e plagosur rëndë atë.

“Më datë 26.11.2021, në Fushë Krujë, mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë…”-njofton policia.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 26.11.2021, në Fushë Krujë, mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

 


Shtuar 26.11.2021 16:43