Luana Vjollca publikon foto të nxehta me bikini (FOTO LAJM)

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare Luana Vjollca ka vendos të bëjë edhe disa ditë pushimi në Mykonos pa filluar punën.

Bukuroshja bionde e cila komentohet për asetet trupore edhe në imazhet që ka postuar sot ka marrë vëmendje me fotot e nxehta.

Veshur në bikini të kuqe ajo duket me sensuale se kurrë më parë. /albeu.com/

View this post on Instagram

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)


Shtuar 7.09.2021 09:07