Lajm i ëmbël apo i hidhur për Putin? E dashura e supozuar shtatzanë për herë të tretë

E dashura e Putinit, gjimnastja Alina Kabayeva, thuhet se është sërish shtatzënë.

Sipas mediave serbe, Vladimir Putin dyshohet se u trondit kur zbuloi se e dashura e tij ishte sërish shtatzënë, raportuan mediat në Moskë. Udhëheqësi rus, i cili mbush 70 vjeç në tetor, ka tashmë dy djem me ish-gjimnasten ritmike olimpike Alina Kabayeva .

E dashura e supozuar e Putinit u shfaq në Moskë, qëndroi para tabelës famëkeqe dhe dërgoi një mesazh të diskutueshëm.

Burimet pohojnë se ai nuk donte më shumë fëmijë. Ai thuhet se ishte “i trishtuar dhe i tërhequr” pasi u informua se Kabayeva ishte shtatzënë dhe priste një fëmijë. Ato shprehen se presidenti u zemërua kur lajmi kumbonte si bombë sepse do të errësonte paradën e fitores ushtarake në Sheshin e Kuq.

Informacioni për shtatzëninë e supozuar të ish-gjimnastes olimpike u publikua fillimisht nga një kanal informativ rus Telegram dhe ende nuk është konfirmuar.

Vladimir Putin nuk e ka pranuar kurrë lidhjen e tij me Kabajevin, i cili më parë thuhej se fshihej me fëmijë në Zvicër. Gazetat lokale raportuan se ajo kishte një djalë atje në 2015 dhe një tjetër në Moskë në 2019./albeu.com