Ky është banori që u eliminua sonte, bileta e kthen në shtëpi

Nominimet e kësaj të marte ishin shumë të forta.

Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime.

Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë të ndryshonte rezultatin por ai preferoi që mos ta bënte atë.

E këtë të martë me votat e publikut u eliminua Einxhel. Megjithatë, ajo është me fat pasi bileta e kthen në shtëpi dhe ajo do të qëndrojë.

Iliri ishte përballë çiftit të krijuar së fundi brenda shtëpisë së BBV-së.

Kujtojmë se Dagz-i ishte eliminuar javë më parë bashkë me Pm-in por pas votave të publikut si më i preferuari mes dyshes, Einxhel u rikthye përsëri në shtëpinë e Big Brother VIP.


Shtuar 11.01.2022 23:48