Kush është udhëtarja e vogël që i priu Ramës në aeroportin e Kukësit (FOTO LAJM)

Avioni i parë sapo ka mbërritur në Kukës bashkë me kryeministrin Edi Rama ku u prit me këngë e valle.

Udhëtarja e parë nga Lindra që ka shkelur në aeroportin e Kukësit, është një vajzë e vogël.

Veshur me fustan gnjyrë rozë dhe e mbajtur nga dora nga nëna e saj, e vogla kapërcen një nga një shkallët e avionit dhe zbret në aeroport.

Në sfond nga vallja e Kukësit, dëgjohet “It ain’t me” nga Selena Gomez dhe Kygo. Rama e puth vajzën në faqe sapo zbret. /albeu.com/

 


Shtuar 18.04.2021 16:16