Kosova fiton medalje ari në “Tokio 2020”, Rama uron Distria Krasniqin: Bravo luaneshë!

Distria Krasniqi ka fituar medaljen e artë olimpike në “Tokio 2020”.

Kryeministri Edi Rama i ka uruar fitoren dhe e ka quajtur atë “luaneshë”.

“LUANESHË

Bravo, Bravo, Bravo

#distriakrasniqi

#KampioneOlimpike

#RESPEKT”, shkruan Rama./albeu.com


Shtuar 24.07.2021 12:29