Konkurentja e Për’puthen bën deklaratën që nuk pritej: Puthje? Unë më mirë bëj s*ks (FOTO LAJM)

Konkurentja më e re në “Për’puthen”. 20-vjeçarja Xhevana Ndoj, ka bërë një deklaratë e fortë gjatë programit.

“Kjo është një eksperiencë e re për mua, kam pak emocione. Dua të kaloj sa më mirë, të shpreh pak veten time”, u shpreh ajo.

Së fundmi, Xhevana ka bërë një deklaratë të fortë, e cila i ka habitur djemtë. Gjatë një bisede me Argjendin dhe Bledin, ajo është shprehur se më parë bën seks, sesa puth njeri.

“Unë nuk puth njeri. Më para mund të bëj seks me një njeri, sesa ta puth”, ka thënë 20-vjeçarja. /albeu.com/

 

 


Shtuar 5.11.2021 16:10