Kërcimi i fundit i Ledianës dhe Mevlanit në emision, ndodh puthja e shumëpritur (VIDEO)

Është mbyllur sot rrugëtimi i Mevlanit dhe Ledianës në Përputhen. Dyshja kaq shumë e diskutuar, ka vendosur të dalë bashkë nga programi duke e përmbyllur me një puthje pjesëmarrjen e tyre në këtë reality show.

Edhe pse në rrjet ka pasur shpesh herë fjalë se Lediana ka një lidhje jashtë, të gjitha këto janë lënë pas nga Mevlani duke i dhënë kështu një mundësi për të vijuar lidhjen jashtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Në anën tjetër, Mevlani pati një lidhje të ngushtë edhe me Antonelën, e cila sot i kërkoi të ishte e lumtur edhe pse nuk ishte ajo krahë tij.

 


Shtuar 19.05.2021 19:58