Këngëtari me famë botërore bën shqiponjën dy krenare në Prishtinë

Këngëtari me famë botërore, DaBaby ka përshëndetur të gjithë fansat e tij në Kosovë duke bërë simbolin e shqiponjës dy krenare.

Ai ka qenë në Prishtinë, si i ftuar në një nga klubet më në zë të kryeqytetit të Kosovës.

Ai ka ndarë disa foto në rrjet nga koncerti që ka mbajtur mbrëmë dhe në njërën prej tyre shfaqet duke bërë shqiponjën me duar.

DaBaby ka një duet me Dua Lipën, këngë që ka arritur mbi 500 milionë klikime në Youtube./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLION DOLLAR BABY ?? (@dababy)