Këmbimi valutor/ Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot, më 26 mars 2024, dollari amerikan, blihet me 94.6 lekë dhe shitet me 95.5 lekë.

Euro, blihet me 102.7 lekë dhe shitet 103.4 lekë.

Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 105.2 lekë, ndërsa në shitje me 106.2 lekë.

Paundi britanik, blihet me 119.4 lekë dhe shitet me 120.4 lekë.

Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 69.5 lekë, ndërsa në shitje me 70.9 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:


Shtuar 26.03.2024 08:07